10.06.2026
Шановні журналісти, представники засобів масової інформації, дорогі медійники!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста!
Сьогодні ваша праця – це не просто професія, це справжня місія, що вимагає надзвичайної мужності, стійкості та відданості своїй справі. Ті, хто має сміливість говорити правду, щирість співпереживати, людяність підтримувати, а милосердя не залишатися осторонь чужого болю, роблять вагомий внесок у нашу спільну боротьбу. Ваші слова мають особливу силу, бо вони чесні, справжні та народжені серцем.
Ваша любов до рідного краю та нашої незламної Харківщини проявляється у вмінні бачити найважливіше й говорити про наболіле так, що кожне слово торкається душі, змушує замислитися, співчувати та діяти. Завдяки вашим публікаціям та інформаційній підтримці оперативно закриваються волонтерські збори, а суспільство ще глибше усвідомлює: наші Захисники і Захисниці – це наш надійний щит, наша віра і наша надія.
Символічно, що робота українських медійників сьогодні отримує визнання не лише в Україні, а й у всьому світі. Висловлюємо вам глибоку вдячність за вашу небайдужість, високий професіоналізм, стійкість та велике серце.
Віримо, що невдовзі після нашої Перемоги ви писатимете лише про відродження українських міст і сіл, про нові можливості, успіхи та розквіт найкращої держави у світі – України!
Нехай береже вас Господь! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпного натхнення, безпечної роботи та мирного неба над Україною!
З повагою,
Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ

