Юні біатлоністи з Пархомівського та Костянтинівського ліцеїв – учасники Всеукраїнського турніру!

Команди біатлоністів Пархомівського ліцею та Костянтинівського ліцею взяли участь у Всеукраїнському турнірі з літнього біатлону серед учнів та учениць, присвяченому Міжнародному дню біатлону, який проходив у місті Володимир Волинської області.

🌟 Почесною гостею заходу стала Валентина Семеренко – найтитулованіша біатлоністка України, заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи, багаторазова переможниця етапів Кубка світу.

🔹 Біатлоністи Пархомівського ліцею посіли почесне IV місце серед 17 команд!

👏 Щиро вітаємо наших юних спортсменів та їхніх наставників Сергія Лісняка та Юрія Пономаренка!

Бажаємо нових звершень, сили, витримки й наснаги на спортивному шляху! 💪