Сьогодні, 03 лютого 2025 року, у зв’язку з обстрілами енергосистеми України та дефіцитом в енергомережі через зростання навантаження, у Краснокутській громаді застосовані аварійні відключення електроенергії.
Попередньо тривалість відключення – 3 години, але вона може бути подовжена за необхідності стабілізації системи.
Просимо зберігати спокій, адже ми всі живемо в умовах війни.
Будь ласка, завчасно заряджайте телефони, павербанки та інші необхідні пристрої, а також економно використовуйте електроенергію після її відновлення.
Дякуємо за розуміння та витримку! ![]()
![]()
![]()
Будемо триматися разом! ![]()

