В Краснокутській громаді відбулися зустрічі з населенням

З 31 жовтня по 03 листопада в Краснокутській громаді проводилися зустрічі з населенням в рамках реалізації проєкту Доброчесні громади від ЦеГріну і USAID_ВзаємоДія.

Мета проєкту – сприяти формуванню культури доброчесності у представників територіальних громад України та організацій громадянського суспільства шляхом впровадження практик прозорості та підзвітності.
Протягом чотирьох днів експерт з децентралізації та місцевого розвитку Віктор НЕСТЕРЕНКО разом з керівництвом селищної ради провели зустрічі з мешканцями Пархомівського, Качалівського, Любівського, Колонтаївського, Рябоконівського, В’язівського, Китченківського, Костянтинівського, Мурафського, Олексіївського, Козіївського, Каплунівського старостинських округів, а також поспілкувалися з жителями смт Краснокутськ, с. Чернещина та с. Основинці.
Тож під час обговорення почули нагальні питання, які турбують мешканців старостинських округів та центральної садиби.
З найпоширеніших були проблеми транспортного сполучення, закриття поштових відділень у селах, ремонту доріг, спилювання аварійних дерев, встановлення банкоматів, вивезення сміття, відновлення вуличного освітлення, роботи сімейного лікаря у віддалених селах, прибирання на кладовищах, збереження будівель, які мають історичну та культурну цінність та багато інших.

У форматі відкритого діалогу з громадою поспілкувалися про досягнення і здобутки у роботі у поточному році, обговорили важливість децентралізації та преференції, які вона принесе для громади.
Зокрема, Віктор НЕСТЕРЕНКО наголосив на тому, що Краснокутська громада бере участь у пілотному проєкті по боротьбі з корупцією. Адже після нашої перемоги у війні тільки прозорі і відкриті громади зможуть скористатися допомогою Європи по відбудові.

Головний месседж цих зустрічей – включення людей до управління громадою.