З 30 вересня по 01 жовтня 2023 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський молодіжний екологічний форум

Участь у ньому взяв представник активної молоді Краснокутської громади Данило Пивоваров.
Під час форуму учасники мали змогу послухати чимало спікерів, серед них лідерка «Let’s Do It World» Хейді Солба, співзасновниця міжнародних рухів «Let’s Do It World» та «School Recycling World» і Президентка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель, Державний секретар Кабінету міністрів України Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, в.о. директора комунальної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» Олександр Сірий та інші.
Протягом заходу проведені панельні дискусії «Влада, громада, бізнес, ЗМІ екологічний розвиток України та підтримка молоді, перспективи 2024», «Ековідбудова України та участь молоді», мотиваційний коучінг “Як проявлятися, бути активним та відбудовувати країну”, презентовано результати проведення Всесвітнього дня прибирання в Україні та найбільшу в Україні автоматичну систему моніторингу якості повітря. Крім того, підняті такі питання, як: всеукраїнські та міжнародні в Україні екорухи організації, ініціативи; стратегічне планування участі молоді у ековідбудові України, проєктної діяльності для розвитку молодіжного екологічного волонтерства в громадах; залучення молоді до фіксації та ліквідації наслідків екоциду та екокатастрофи в Україні.
Закінчився форум “вільним мікрофоном”, на якому учасники мали можливість розповісти про регіональні екопрактики у своїх громадах, та екскурсіями на локації Еко-EXPO і Київською міською військовою адміністрацією.