Привітання селищного голови Ірини КАРАБУТ з Днем захисників та захисниць України

Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, які вже понад 9 років дають відсіч російській агресії. У воєнний час це найважливіше світське свято в році, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.

День захисника України 2023 відзначається в нову дату – 1 жовтня. Повна назва свята – День захисників і захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Шановні земляки, захисники та захисниці України, відважні сини та дочки українського народу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України!

Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.

У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю  від агресора на сході України. Всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Низько схилімо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя. 

Шановні захисники та захисниці! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Бажаю міцного здоров’я, родинної злагоди, успіхів у повсякденному житті. Хай Ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром!

Слава героям! Слава Україні!

Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ