Краснокутська громада на саміті W4UA в Польщі

З 7 по 9 грудня 2022 року начальник відділу організаційної роботи апарату Краснокутської селищної ради Зоя ДОЛЯ представляла Краснокутську громаду на міжнародному WORLD FOR UKRAINE SUMMIT (W4UA ), який проходив в місті Жешув, Республіка Польща.

Під час нетворкінг-сесії мерів та представників 33 українських громад Зоя ДОЛЯ презентувала Краснокутщину міжнародним гуманітарним місіям, медичним організаціям, підприємцям, європейським громадам, асоціаціям місцевого самоврядування та іншим організаціям на W4UA.

Саміт «Світ для України» (W4UA) був присвячений питанням відбудови України. Представники органів влади, міжнародних та неурядових організацій, бізнесу та аналітичних центрів зі всього світу (загалом більше 1000 запрошених) напрацьовували найкращі гуманітарні, соціальні та економічні рішення для допомоги Україні.

Крім того, на полях W4UA Summit обговорюватися гуманітарні, соціальні та економічні питання, які відповідають найбільш нагальним поточним потребам України, а також довгостроковим викликам, а також можливі форми ділового співробітництва, які забезпечуватимуть відповідні проєкти.

Слід зазначити, що під час війни місто Жешув отримало почесне звання «Місто-рятувальник» від Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО за низку програм допомоги біженцям з України. Крім того, Жешув – це ключовий транспортний хаб гуманітарної та військової допомоги, яка надходить з-за кордону для України.

09.12.2022. W4UA / CWK G2A Arena Fot. Grzegorz Bukala